Flash IntroΑΡΧΙΚΗΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΠΟΥΔΩΝΠΤΥΧΙΑΕΞΕΤΑΣΕΙΣ - ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣΧΡΗΣΙΜΕΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ
ENGLISH CENTRE
ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΟΣ 2, ΕΔΕΣΣΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2012
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2011
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2010
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2009
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2008
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2007
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2006
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2005
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2004
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2003
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2002
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2001
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2000
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 1999
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 1998
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 1997
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 1996
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 1995
ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2004


YLE Starters
1.  ΑΝΕΣΤΑΚΗ ΛΙΑΝΑ 7.   ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΙΚΗ
2.  ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 8.   ΛΙΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
3.  ΓΑΒΡΗΙΛΙΔΟΥ ΕΥΗ 9.   ΠΕΤΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ
4.  ΓΑΡΓΑΛΑ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ  10.  ΣΗΜΑΔΗ ΣΟΦΙΑ
5.  ΓΙΟΥΡΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ 11.  ΣΩΦΕΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
6.  ΚΑΜΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ    


YLE Movers
1.  ΑΛΙΜΠΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 7.   ΠΡΟΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
2.  ΓΙΑΛΗ ΟΛΓΑ 8.   ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ
3.  ΔΑΛΑΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 9.   ΡΑΛΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ
4.  ΚΟΥΒΑΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 10.  ΣΑΜΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ
5.  ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 11.  ΤΟΥΡΤΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ
6.  ΜΠΑΡΤΖΙΟΥ ΕΛΙΝΑ  


YLE Flyers
1.  ΒΑΣΔΑΡΗ ΜΥΡΤΩ 9.   ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
2.  ΓΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10.  ΠΑΠΑΖΟΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
3.  ΔΗΜΟΥ ΒΑΣΩ 11.  ΠΑΥΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
4.  ΚΑΡΤΣΩΛΗΣ ΧΑΡΗΣ 12.  ΣΤΟΛΗ ΜΑΝΤΩ
5.  ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 13.  ΤΑΚΑΤΖΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ
6.  ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 14.  ΤΟΔΙΤΣΚΑ ΧΑΡΟΥΛΑ
7.  ΜΠΑΠΚΑ ΒΑΣΩ 15.  ΤΣΟΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8.  ΜΠΟΥΤΚΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ                      16.  ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΙΛΙΤΣΑ


KET
1.  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 8.   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ
2.  ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΔΑΦΝΗ            9.   ΜΠΑΛΔΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
3.  ΓΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 10.  ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΚΗΣ
4.  ΓΡΟΠΑΛΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 11.  ΡΟΔΟΒΙΤΟΥ ΧΡΥΣΑ
5.  ΕΜΒΟΛΙΑΔΟΥ ΕΥΗ 12.  ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
6.  ΚΟΥΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 13.  ΤΡΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
7.  ΚΟΛΙΒΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 14.  ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ


PET
1.  ΓΚΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 3.   ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2.  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΟΦΙΑ             


CAMBRIDGE FCE (Lower Cambridge)
1.  ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  10.  ΣΑΜΑΡΕΝΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
2.  ΓΙΟΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11.  ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
3.  ΓΚΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 12.  ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
4.  ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ  13.  ΤΑΤΣΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ
5.  ΚΑΡΑΚΙΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ          14.  ΤΕΝΤΖΕΡΗ ΣΟΦΙΑ
6.  ΚΑΡΑΜΒΑΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 15.  ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
7.  ΚΑΤΣΑΡΑ ΜΑΡΘΑ  16.  ΦΑΓΟΓΕΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
8.  ΜΠΟΓΙΑΣ ΑΡΗΣ 17.  ΧΡΥΣΑΦΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
9.  ΠΡΟΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ  


ECCE (Lower Michigan)
1.  ΑΛΙΜΠΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 17.  ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
2.  ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 18.  ΝΑΛΜΠΑΝΤΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
3.  ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19.  ΠΑΣΙΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
4.  ΒΥΡΟΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 20.  ΠΕΤΣΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ
5.  ΓΙΟΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 21.  ΠΡΟΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6.  ΓΚΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 22.  ΣΑΜΑΡΕΝΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
7.  ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 23.  ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
8.  ΖΙΑΣΚΑ ΝΤΙΝΑ 24.  ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
9.  ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑ ΒΑΙΑ 25.  ΤΕΝΤΖΕΡΗ ΣΟΦΙΑ
10. ΚΑΡΑΚΙΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ          26.  ΤΕΤΡΑΓΩΝΗ ΣΟΦΙΑ
11. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 27.  ΤΡΙΠΕΣΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
12. ΚΕΡΕΜΟΓΛΟΥ ΦΟΙΒΟΣ 28.  ΤΡΙΠΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
13. ΛΥΠΑΡΙΝΗΣ ΘΑΝΟΣ 29.  ΤΡΥΠΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
14. ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 30.  ΤΣΟΛΕΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
15. ΜΠΟΓΙΑΣ ΑΡΗΣ 31.  ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ
16. ΜΠΟΥΤΚΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 32.  ΤΑΤΣΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ


 
ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ Β2 (Lower Κρατικό)
1.  ΑΔΑΜ ΑΝΤΩΝΙΑ 8.   ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΓΙΩΤΑ
2.  ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ             9.   ΜΠΟΥΤΚΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ
3.  ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 10.  ΝΑΛΜΠΑΝΤΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
4.  ΓΚΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 11.  ΛΥΠΑΡΙΝΗΣ ΘΑΝΟΣ
5.  ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 12.  ΠΡΟΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
6.  ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑ ΒΑΙΑ 13.  ΠΡΟΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ
7.  ΚΑΡΑΜΠΑΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 14.  ΧΡΥΣΑΦΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ


ALCE (Advanced Michigan)
1.  ΑΝΕΣΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 3.  ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΚΙΚΗ
2.  ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   4.  ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


CAMBRIDGE CPE Entry (Proficiency Cambridge)
1.  ΓΡΟΥΜΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  


CAMBRIDGE CPE (Proficiency Cambridge)
1. ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  


ECPE (Proficiency Michigan)
1.  ΒΟΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 4.  ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΚΙΚΗ
2.  ΚΑΡΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5.  ΣΙΠΚΑ ΛΕΜΟΝΙΑ
3.  ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΕΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ     6.  ΤΣΙΝΤΣΙΦΥΛΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ




 
ZD (Gothe Institut Zerdificat)
1.  ΓΑΛΗΝΙΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 8.   ΝΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣ
2.  ΓΕΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 9.   ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ
3.  ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ              10.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ
4.  ΚΑΡΤΣΩΛΗ ΣΟΦΙΑ 11.  ΠΡΟΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
5.  ΚΡΟΛΛ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 12.  ΠΡΟΦΗΤΗΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
6.  ΜΠΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 13.  ΤΕΤΡΑΓΩΝΗ ΣΟΦΙΑ
7.  ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  


ZMP (Goethe Insitut Mittlestufe)
1. ΔΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ  


ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ Β1
1. ΓΕΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 5. ΚΑΡΑΘΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
2. ΓΙΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ                6. ΚΑΡΤΣΩΛΗ ΣΟΦΙΑ
3. ΓΚΑΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 7. ΚΑΤΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
4. ΔΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 8. ΠΡΟΦΗΤΗΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 



 
DELF A1
1. ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΣΑΒΙΝΑ  


DELF A5
1. ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΕΥΗ 3. ΤΣΙΤΑΛΗ ΝΑΤΑΣΑ
2. ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  


DELF A6
1. ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΕΥΗ 3. ΤΣΙΤΑΛΗ ΝΑΤΑΣΑ
2. ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  


ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ Β2
1. ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΣΑΒΙΝΑ 5. ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΕΥΗ
2. ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΟΥ ΕΥΗ 6. ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3. ΣΕΙΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ       7. ΤΣΙΤΑΛΗ ΝΑΤΑΣΑ
4. ΤΣΙΤΑΛΗ ΝΑΤΑΣΑ  



 
CELI 3 (Perugia)
1. ΓΡΟΥΜΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  


ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΛΩΣΣΟΜΑΘΕΙΑΣ Β2
1. ΓΡΟΥΜΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ  



Flash Intro|ΑΡΧΙΚΗ|ΠΛΑΤΦΟΡΜΑ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ|ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΣΠΟΥΔΩΝ|ΠΤΥΧΙΑ|ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ - ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ|ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ|ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ|ΧΡΗΣΙΜΕΣ ΣΥΝΔΕΣΕΙΣ